Συγκέντρωση του ΚΚΕ ενόψει των Ευρωεκλογών.
Την Τετάρτη 15 Μάη sτις 7.30 μ.μ., οι ΚΟ Μοσχάτου – Ταύρου καλούν σε εκδήλωση στην Πλατεία Μεταμορφώσεων στο Μοσχάτο με θέμα: «Ανάπλαση του Φαληρικού όρμου. Έργα με γνώμονα τις ανάγκες των κατοίκων και του λαού ή νέες θυσίες για τα επιχειρηματικά συμφέροντα;». Θα μιλήσουν η Στέλλα Βαλαβάνη, υποψήφια ευρωβουλευτής του ΚΚΕ, δημοτική σύμβουλος Μοσχάτου – Ταύρου και η Εύη Γεωργιάδου, μέλος της του Τμήματος Περιβάλλοντος της ΚΕ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb9vMgJJRbyiRmdkISGQhjM5KF2-he-w0R78hZcxNEirC8ZCmpOH4vLDuMHRmZ4cJhWqWQijFFYIBTOzanzBECBouQ2IXwGwNnSCWKkqeorRUoLO-TbRQaA6HtaIDyyWMUplZawYFWLeODS64rSpP3SsNLXVwz9o5FgVr6Agxw0Gj9KOY4mxze_yN3U0/w512-h640/439250590_744930717826524_652371043933029854_n.jpg)