Γλέντι στο Μοσχάτο Αττικής το Σάββατο 15 Ιουνίου 2024 διοργανώνει ο Πνευματικός Σύνδεσμος Κρητών Μοσχάτου – Ταύρου με τους : Γιώργη Φασουλά και Κώστα Καλλέργη
Ο Πνευματικός Σύνδεσμος Κρητών Μοσχάτου – Ταύρου διοργανώνει βραδιά Κλήδονα, με την αναβίωση του εθίμου και στη συνέχεια κρητική μουσικοχορευτική διασκέδαση, 15 Ιουνίου 2024 και ώρα 21:00 στο 2ο Γυμνάσιο Μοσχάτου (Καποδιστρίου 8 & Αγίου Κωνσταντίνου, Μοσχάτο)!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzT12iBGNrFivhHtIk02eOm-KSZd5Bt64hBBOfiEs7Q_hGwgO5P6K_yVbSq4JIxsnOLJUYwF_MiF6tKm5nx3-K2pOU6edDbXxFpL6ehFvTSv305p8MVszmG5xUb8Lpq8om4rViBj8zAZMYuGRkc5qr6kJRaV4P8cM_23FlDOxryj2kEZtraMFUvFiR624/w458-h640/-20240518-125721.png)