2o Φεστιβάλ STEM & Εκπαιδευτικής Ρομποτικής
Μία ακόμη επιτυχία στο STEM σημείωσαν τα «Νηπιάκια» του 5ου Νηπιαγωγείο Μοσχάτου, που συμμετείχαν στο 2ο Φεστιβάλ STEM & Εκπαιδευτικής Ρομποτικής για την Προσχολική Ηλικία, με θέμα: “Μεσόγειος, Πηγή Ζωής και Πολιτισμού”, που πραγματοποιήθηκε στο Αρσάκειο Τοσίτσειο Εκάλης. Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στους μικρούς μας εξερευνητές!!!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOYj3mPWY2KnQBGruzCS_Tu59_v5zJNb2DxJlxYDpiLabpYapnGsTxXJ53B-plHiQAQlNpNazDflQuoq0Vs6qK5AO6oyW5ppI5otUFhwNDPa3tdierZ4s4jGDtR01g7WLz_Z9_7Wyh_iVC-XmWXODs7sp87vGjt_ogLcFiSn0lEnuIg1h8l8LN85zk5iQ/w640-h452/STEM%20(4).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiEdSIKwSHVlmFtIo4hwybcm58l2HWxjjECYsePOc7-47QI_iijVAA_DLRmSb85j8EOBMjLQ6p7s8cMC4ygAyCJZWlhNLdAbJ90Z0hepJjK2eAq7_pyqxUaTSoOhBeoCF46FhZ9AEvfE-9qR6dfstmVUX5BqPIDt-OtVOcVBrLHrdfb6WSBuumD8YBjWdI/w480-h640/STEM%20(1).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0u2Air8Yc4q5ioeQMHjfUNsh8xFIxvC14-nFuifwZXOVR3LDLu4peOC1ScoZyvIdEOhd9fD3u8sczMXg3trdGEOFE-8UPezKj_wPlnX61_bUtzBPX6kM9OdV5RRXs9j5QLBA4snDJDRO9fSzaowrQghT5a_uTP6uHLeguyDqc58ZiabTFRunpdxG2_Po/w640-h468/STEM%20(2).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQ7jdoBbHvCbGuWY_e8uSotmzIGDV7d46ZF0H6vBXPes1sKS9EjahyphenhyphennMA536AQo-Jfpxe5tqLeZ4YWAneQM73kfeBL8fbznQayKFWGD8lTFK8zrpbm0F7BYMVDE_uiBpclyMkHpluTMCoEECq5PiLTiOyrU8RfJXoGvupvxQaObAYCuavzxAR7DfQ-OZI/w640-h480/STEM%20(3).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1aUr0xUAgbRBFmVt49z9t_JqwrfmHLBMz19gjv4fzswJiu2cD_SgLD_i1zLQtkDsP7fK4c35FwSAiJkvln2WPxSbftLZQU84kvyTAnzEjMpEoC2ZTdcQfqL2GzTP3LfXE6OmyTjRwn6eaUqFcMB1gLefixvOxYxLd-XiYaU-7afuaZdGhK8YZ5yMYsBI/w640-h428/STEM%20(5).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh5CF0M_jEpyCcB5y81NM3_enpdZyRKhPUGvxvEPcLv4OMralH7bFSiL5dE_LEPBXZZDSOgHazH_YU49Xn3X50x9omXPnKc_wBb6hUtBjD95LfDiJ3OLPe9lvO7IRbazpNxmp3sAfZXKRMNdHWsaJfgCJ35DTaKBc1i80C9k9zZPUhxLnhjN6Gl0q8HmYI/w640-h480/STEM%20(6).jpg)
Το άρθρο Στο 2ο Φεστιβάλ STEM & Εκπαιδευτικής Ρομποτικής το 5ο Νηπιαγωγείο Μοσχάτου (εικόνες) εμφανίστηκε πρώτα στο Το Μοσχάτο Μου.